Lovász munkatársat keresünk, rendezett igényes lovardába Hódmezővásárhelyen

Lovász munkatársat keresek, rendezett igényes lovardába.

Jó munkahelyi légkör, stabil vállalkozás.

Leinformálható, alkoholt nem fogyasztó, szorgalmas, tisztaság szerető és igényes munkatársat keresek.

Szállást nem tudok biztosítani ezért Hódmezővásárhelyiek jelentkezését várom csak.

A munka idő beosztás havonta 15 nap.

Bejelentett munkaviszony.

Megfelelő munkáért- megfelelő bérezés.

Lovász végzettség vagy szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Azt gondolom, hogy nem nőnek való az ilyen fizikai munka.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Az elvégzendő feladatok: boxok trágyázása, a lovak etetése, karámba vezetése, takarmány és trágya mozgatása munkagéppel, az istálló valamint a környezet rendben tartása.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat, lovak ismerete.

Előnyök

  • Jogosítvány, lovász végzettség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott