Erősáramú villanyszerelő állás Algyőn

VILL-PRO Kft.
Algyő
Bruttó 280 000 Ft - 360 000 Ft / hónap
2019. 07. 23.

  • Pozíció neve: Erősáramú villanyszerelő
  • Hirdető cég: Vill-Pro Kft.
  • Szükséges végzetség: Szakmunka - Villanyszerelő
  • Terület: Algyő és vonzáskörzete

Feladatok

  • Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás, ami magába foglalja a villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködést, nyomvonalépítést, erősáramú kábelek bekötéseket, kapcsolási rajz olvasását, hibakeresést, norma szerinti villámvédelem kiépítést.

Elvárások

  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége, önálló munkavégzés, csapatmunkára való hajlandóság, megbízhatóság, gyors, pontos munkavégzés, elkötelezett és lelkiismeretes hozzáállás, alkalmanként hétvégi munkavégzésre való hajlandóság.

Előnyök

  • Ipari környezetben szerzett villanyszerelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munka Törvénykönyve szerinti túlóra kifizetés, továbbtanulási lehetőség, béren kívüli juttatás
  • Munkaszerződés időtartama: Határozatlan

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!