Vezeték- és csőhálózatszerelő állás Hódmezővásárhelyen

A dél-alföldi térség legnagyobb víziközmű szolgáltatója,

az ALFÖLDVÍZ Zrt. 4.sz. Területi Divíziója

munkatársat keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatással,

vezeték-és csőhálózatszerelő munkakörbe

azonnali munkakezdéssel, vagy megegyezés szerint

(Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely)

Feladatok

  • Az üzemmérnökség üzemeltetésében lévő ivóvízhálózaton a vízellátás folyamatos biztosítása érdekében végzett üzemelési, karbantartási és hibaelhárítási munkák elvégzése
  • Kisgépek kezelése

Elvárások

  • Víz-, gáz-, központi fűtés- vízhálózat szerelő, vagy egyéb műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Készenlét vállalása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • C kategóriás és nehézgép kezelői jogosítvány
  • Hódmezővásárhelyi, vagy Hódmezővásárhely környéki lakhely

Amit kínálunk

  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • Cafetéria költségkeret bruttó 210.000,- Ft/év
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 4%-a
  • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben
  • fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános