Tanulmányi referens állás Hódmezővásárhelyen

Budapesti Metropolitan Egyetem Intézmény
Hódmezővásárhely
Bruttó 245 000 Ft - 280 000 Ft / hónap
2020. 10. 06.

Magyarország legnagyobb magánegyeteme a Budapesti Metropolitan Egyetem pályázatot hirdet Tanulmányi referens munkakör betöltésére.

Téged várunk, ha szívesen vagy fiatalok között és örömmel támogatnád hallgatóinkat tanulmányi életútjuk során.

Feladatok

  • Elektronikus rendszerek kezelése
  • Tanév rendjéhez kapcsolódó projektek intézése
  • Személyes és telefonos ügyintézés, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a hallgatókkal; kérések, panaszok kezelése
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel
  • Statisztikák és nyilvántartások naprakész vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Az ügyfelekkel kedves és segítőkész vagy
  • Kiváló a kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészséged
  • Rugalmas és nyitott vagy az újdonságra, változásra
  • Adminisztrációs területen precízen dolgozol
  • Határozott vagy
  • Szeretsz önállóan dolgozni

Amit kínálunk

  • Stabil, fix bejelentett jövedelem
  • Rendszeres otthoni munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!