Mérnök, műszaki, villamossági

Kärcher márkaszervizünkbe keresünk munkaerőt szervizelésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely és környéke
Fizetés: Bruttó 149000 - 0 / hónap
2019. 06. 17. 15:36

Folyamatosan bővülő, több mint 30 éve működő cégünkhöz keresünk munkavállalókat a következő munkakörökbe:

Önéletrajzokat ide várjuk:
karcher.snooker@gmail.com

Kärcher márkaszervizünkbe keresünk, munkaerőt szervizelésre, valamint értékesítésre/adminisztratív munkakörbe.
A cég értékesítéssel, garanciális és azon túli szervizzel foglalkozik. Termékek a teljesség igénye nélkül: magasnyomású mosók, gőztisztítók, kárpittisztítók, porszívók, padlótisztítók.

Próbaidő: 2-3 hónap (előképzettségtől függően).

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • folyamatos fejlődés, kollégáink és a központi oktatások segítségével

Munkavégzés helye:

  • Hódmezővásárhely, Szeged és környéke

Feladatok:

  • hibafeltárás
  • robbantott ábra alapján alkatrészrendelés, beépítés, javítás
  • szükség esetén helyszínre kiszállás hibafelmérés/javítás
  • javított készülékek ellenőrzése

Elvárások:

  • minimum középfokú mechanikai végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • alkalmazkodóképesség
  • igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  •  felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • egy műszakos munkarend

Előnyök:

  • B kat. jogosítvány
  • elektronikai ismeretek

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése