Ruhaválogató munkakörben álláslehetőség Algyőn

Texval Kft.
Algyő
Nettó 130 000 Ft - 150 000 Ft / hónap
2019. 07. 10.

Az Algyői Jura Ipari Parkban hosszú távú, fix munkalehetőséget kínálunk.

Reggel 7-től délután 16:30-ig dolgozunk hétfőtől péntekig, kéthetente szombaton is reggel 7-től 13:00-ig.

Az első 15 nap alkalmi foglalkoztatás. Ez azért szükséges, mert ez alatt az idő alatt el tudja mindkét fél (munkavállaló és munkáltató is) dönteni, hogy megfelelő számára ez a munka, vagy sem.

A napi nettó munkabér 7.125 ft, egy hétre 35.625 ft amit kézhez kapsz. Heti,pénteki kifizetés van.

A 15 nap után határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk fel mindenkinek 3 hónap próbaidővel.

Ezután már bankszámlára történik az utalás minden hónap 9-ig.

Ez állómunka.

Rendezett körülmények között kell ruhákat válogatni, kategória és minőség szerint is.

A nap folyamán három szünetünk van, 9-től egy 15 perces 12:30-tól egy 25 perces és 15:00-tól egy 10 perces.

A munkába járás részben térített.

Évente két leállásunk van. Nyáron három hét, télen két hét.

Amennyiben érdekel a munkalehetőség, keress minket az alábbi elérhetőségeken:

  • 06-62/267-187
  • email: "Jelentkezem" gombra kattintva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános